50-РІЧЧЯ ЛОСИНІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Не часто бувають Дні народження, які святкують усім селом! У ці осінні  дні мешканці Лосинівської громади  відзначили 50-річний ювілей Лосинівського Будинку культури. Це урочиста  подія, до якої довго готувалися всі односельці.

19:42 09.11.2017

Привітання голови Лосинівської селищної ради з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва - це свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

17:10 07.11.2017

Шановні працівники соціально сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що ті українці, які потребують допомоги, уваги й підтримки держави не забуті, не покинуті, бо відчувають себе захищеними у цей непростий для нашої держави час. Ви, дорогі працівники соціальної сфери, є ті хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ті хто від проблем не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного, А тому служіння обраній вами справі, почуття обов’язку, високий професіоналізм, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Переконаний, що ваш високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам українців. З почуттям великої вдячності бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Миру, подальших успіхів у роботі. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні сходи в серцях і душах людей!

16:11 02.11.2017

ЗОЛОТА ОСІНЬ ЛОСИНІВКИ 2017

28 жовтня 2017 року на території Лосинівського стадіону відбулися змагання з футболу «Золота осінь Лосинівки», запрошувалися всі футбольні команди сіл, що входять до складу Лосинівської ОТГ. За кубок селищного голови боролись 4 команди, а саме:

14:56 28.10.2017

«Золота осінь Лосинівки»

28 жовтня о 10 годині на селищному стадіоні відбудуться змагання «Золота осінь Лосинівки» на кубок селищного голови. Запрошуються всі команди громади. Реєстрація команд закінчується о 16 годині 27 жовтня у приміщенні відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

14:49 26.10.2017