ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ НІЖИНЩИНИ

15 вересня біля пам’ятника невідомому солдатові відбувся мітинг приурочений до 74 річнці визволення Ніжинщини від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни. Особливого звучання ця дата набуває зараз, коли наша країна знаходиться у стані війни із кривавим агресором.

12:40 15.09.2017

Зустріч з експертом Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування Людмилою Чабак

14 вересня 2017 року відбулася зустріч спеціалістів з фінансового відділу, відділу бухгалтерського обліку та звітності з експертом Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування Людмилою Чабак, яка приїхала з методичною допомогою в розробці  проектів :

15:28 14.09.2017

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ В ЛОСИНІВСЬКИЙ ОТГ

9 вересня у селищі Лосинівка відбувся олімпійський день, організатором якого був відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради. Зі святом  всіх присутніх привітав селищний голова Андрієць Володимир Миколайович. Побажав міцного здоров’я, натхнення та перемог.

14:22 13.09.2017

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ЛОСИНІВСЬКИХ ПАСІЧНИКІВ

Під гаслом «Допоможи ближньому» по смт. Лосинівка була проведена благодійна акція по збору меду. Організаторами та активістами цієї акції стали мешканці селища Могильний Володимир Федорович та Костюченко Юрій Михайлович.

09:17 12.09.2017