НАЙСТАРШИЙ  ЖИТЕЛЬ  С.САЛЬНЕ

НАЙСТАРШИЙ ЖИТЕЛЬ С.САЛЬНЕ

Приємно, коли іменинник зустрічає свій 93-й ювілей в колі гостей. Так і сьогодні в зимовий, ясний,  сонячний  день зустрів свій 93 -й день народження найстарший корінний житель села Сальне, ветеран війни – Шуст Микола Захарович.

16:05 10.01.2018

ЗАСВІТИЛИСЯ ВУЛИЧНІ ЛІХТАРІ

5 січня в селі Леонідівка  Лосинівської селищної ради по вул. Гагаріна було включено 5 ліхтарів вуличного освітлення.

11:36 10.01.2018

БЮДЖЕТ ЛОСИНІВСЬКОЇ ОТГ НА  2018 РІК

БЮДЖЕТ ЛОСИНІВСЬКОЇ ОТГ НА 2018 РІК

Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини 1статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на засіданні 17 сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання 30 грудня 2017 року був  прийнятий селищний бюджет  на 2018 рік в сумі 29199383,00грн.

14:31 09.01.2018

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З  НОВИМ РОКОМ

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НОВИМ РОКОМ

Шановні мешканці громади! Ось і завершується 2017 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя. Від щирого серця вітаю всіх з наступаючим Новим роком та  Різдвом Христовим!

16:17 30.12.2017

ВСТАНОВЛЕННЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА

За  підтримки народного депутата України -  Олександра Кодоли, нещодавно в селі Леонідівка було встановлено дитячий майданчик, де малеча з радістю проводить свій вільний час. Батьки та діти вдячні за встановлені об’єкти.

09:04 30.12.2017

ЯЛИНКА В СЕЛІ  ЛЕОНІДІВКА

ЯЛИНКА В СЕЛІ ЛЕОНІДІВКА

Напередодні Нового Року в центрі села Леонідівка встановлено новорічну гостю – ялинку.Придбав ялинку для  села депутат Лосинівської селищної ради – Прокопенко Іван Григорович, мешканець с. Леонідівка за власні кошти.

16:02 29.12.2017