Народні гуляння

У    Лосинівці 6 липня були проведені святкові гуляння. Всіх присутніх своїми талантами вітали як дорослі так і діти. Це все дійство проходило на території Лосинівського Будинку культури.

09:17 10.07.2017

З визначним святом - Днем Конституції України!

Щиро вітаю Вас з визначним святом - Днем Конституції України! Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

15:46 27.06.2017

Лосинівка – fest

14 червня у Лосинівському Будинку культури було проведено  фестиваль дитячої творчості під назвою “Лосинівка - fest”. Участь брали діти Лосинівської ОТГ (Сальненська, Шатурська та Лосинівська школи). Діти брали активну участь, співали, танцювали, розповідали гумор, показували веселі сценки. Фестиваль пройшов на позитиві, глядачі були щирі на гучні оплески. Літні канікули дітей проходять на славу.

15:47 15.06.2017