ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

У ході підготовки до пленарного засідання 18 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради 24 січня  відбулося засідання постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів, комунальної власності селищної ради.

09:17 25.01.2018

ЗУСТРІЧ МЕШКАНЦІВ с.САЛЬНЕ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ

23 січня 2018 року в рамках робочого візиту до села Сальне Лосинівської об’єднаної територіальної громади, завітав народний депутат України, заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово – комунального господарства Верховної Ради України - Олександр Кодола . Усіх присутніх привітав народний депутат  з пройдешніми новорічними святами, побажав всім здоров’я, сили, натхнення, терпіння, мирного неба, благополуччя та спокою в кожній родині.

09:22 24.01.2018

МИСЛИВСЬКИЙ БІАТЛОН ВПЕРШЕ В НАШІЙ ГРОМАДІ

20 грудня 2018 року  в гарний, сонячний зимовий день, що видався не дуже холодним,  вперше проходили  в нашій громаді змагання з мисливського біатлону. Мисливський біатлон проводився вперше  не тільки в нашій громаді , а й  вперше по Україні.

09:56 23.01.2018

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні 18 сесії 8 скликання, яка відбудеться 30 січня 2018 року о 13:00 годині дня у залі засідань  Лосинівської селищної ради.Засідання постійних комісій відбудеться 24 січня 2018 року о 14:00 в приміщенні селищної ради.

12:27 19.01.2018

УВАГА! ВАЖЛИВІ ЗМІНИ

У зв'язку з погодними умовами та неможливістю встановити обладнання для купання на ставку("Сільповський"),Йорданське купання відмінено.

09:20 19.01.2018

"А ТОЙ ТРЕТІЙ ПРАЗНИК - СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА ..."

Запрошуємо любителів зимового купання та всіх охочих розділити радість Йорданського купання, яке проходитиме 19 січня на ставку («Сільповський»). О 10:30 год. відбудеться хода до ставка від Української православної церкви Іоано – Богословської парафії.

16:55 18.01.2018

УВАГА!УВАГА!УВАГА!

18,19 січня 2018 року на території  Ніжинського району прогнозується суттєве ускладнення погодних умов.

11:57 17.01.2018

У НІЖИНСЬКОМУ РАЙОНІ БУДУТЬ РЕМОНТУВАТИСЯ ДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

Незадовільний стан доріг в Україні – тема постійного обговорення в суспільстві. Чернігівщина не є виключенням, чимало доріг в нашій області, особливо місцевого значення, не ремонтувалися довгий час.

11:07 14.01.2018

РІЗДВЯНІ ВЕЧОРНИЦІ  В САЛЬНОМУ

РІЗДВЯНІ ВЕЧОРНИЦІ В САЛЬНОМУ

11 січня 2018 року в сільському клубі села Сальне відбулися різдвяні вечорниці під баян.  Зійшлися на свято всі бажаючі поспівати, поспілкуватися в дружній атмосфері, відпочиваючи від домашніх турбот, випити запашного чаю з цукерками та печивом.

08:13 12.01.2018