ЛОСИНІВСЬКА ГРОМАДА ЗРОБИЛА КРОК ДО УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО

Лосинівська об’єднана територіальна громада відзначила перший рік свого існування. 2017 рік був вкрай тяжким,адже нове керівництво громади зіткнулось з багатьма проблемами, які до цього не вирішувалися десятиліттями.

15:27 02.02.2018

ВИКЛИКИ ДЛЯ ДЕМОКРАТІЇ ТА РОЛЬ ШКОЛИ

Міністерство освіти і науки України спільно з Європейським Центром  ім. Вергеланда (Осло, Норвегія) за підтримки Ради Європи здійснює проект «Демократична школа: програма підтримки освітніх реформ в Україні».

11:59 01.02.2018

ДЗВІНОК У РЕДАКЦІЮ: ХТО НЕ РОБИТЬ, ТОЙ НЕ ПОМИЛЯЄТЬСЯ

Саме ця приказка згадалася, коли в редакцію зателефонувала староста Вікторівки Наталія Гайдей. У попередньому номері «Ніжинського вісника»  писали про роботу Вікторівської громади, її здобутки, плани на майбутнє.

16:33 29.01.2018

29 СІЧНЯ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Сьогодні минає 100 років  від пам’ятного бою  на Чернігівщині. Недалеко від залізничної станції Крути у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.

16:08 29.01.2018

У СЕЛІ НІЖИНСЬКЕ ВІДБУВСЯ КУБОК НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ З ЛИЖНИХ ГОНОК, ПРИСВЯЧЕНИХ 100-РІЧЧЮ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

26 січня 2018 року, в селі Ніжинське відбувся кубок Ніжинського району з лижних гонок, присвячених 100-річчю пам’яті героїв Крут. З самого ранку в Ніжинському звучала музика та пісні.

15:51 29.01.2018

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо комісії з питань забезпечення законності і правопорядку та з питань освіти, культури,охорони здоров’я та соціального захисту населення на засідання постійних комісій, яке  відбудеться 29 січня о 15 – 00 годині в приміщенні селищної ради.

12:48 26.01.2018

«МАТИ - ГЕРОЇНЯ»

Зі  звуку-сльозинки  народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати.

11:09 26.01.2018